طرح اجاره ماهانه

در زمان شیوع کرونا و بعد از گذشت چند ماه و قرنطینه های طولانی، نیاز جامعه به سفر های هوشمند و ایمن همچنان احساس میشد،  لذا برای عبور از این بحران به جهت درگیری قشر کثیری مردم به  بیماری های روحی و افسردگی و انجام رسالت اجتماعی، راهکارهایی از جمله اقامت های بلند مدت و میان مدت وکوتاه مدت در هتل های ساحلی شهر ارائه شد.

در این خصوص هتل ساحلی شهر به عنوان یکی از بزرگترین هتل های ساحلی کشور واقع در ایزدشهر مازندران با دارا بودن ویلاهای فرنیش و کاملا مبله و دارای آشپرخانه های مجهز، شرایط لازم را جهت اقامت بلند مدت برای میهمانان فراهم آورده است که میهمانان هتل می توانند دوران قرنطینه خود را در محیطی زیبا ، امن و آرام، کاملا بهداشتی و مطابق با پروتکل های ابلاغی در مجاورت دریا سپری نمایند.

طرح اجاره یک ماهه ، یکی از این طرح های می باشد. در این طرح شما با پرداخت مبلغ اجاره 1 الی 3 می توانید در مدت زمان اجاره از امکانات هتل استفاده نمایید و از این فضای جذاب لذت ببرید.

دراین طرح 2 تیپ واحد ارائه گردیده است:

تیپ اول فلت یک خواب

متراژ حدود ۹۰ متر الی 110 متر

ظرفیت ۴ نفر

اجاره ماهانه از 15 الی 22 میلیون تومان

تیپ دوم دوبلکس دوخواب

متراژ حدود ۱۷۰ متر الی 200 متر

ظرفیت ۶ نفر

اجاره ماهانه از 22 الی 32 میلیون تومان

تیپ دوم دوبلکس دوخواب

متراژ حدود ۱۷۰ متر الی 200 متر

ظرفیت ۶ نفر

اجاره ماهانه از 22 الی 32 میلیون تومان

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص امکانات و نوع ویلاها و همچنین هماهنگی به جهت بازدید با شماره ۰۱۱۴۴۵۳۶۲۰۰ داخلی 3 (واحد فروش وامور قراردادها) هتل ساحلی شهر تماس بگیرید

در صورت تمایل به اقامت شبانه ، میتوانید از طریق لینک زیر اقدام به رزرو نمایید.