هتل ساحلی شهر

بزرگترین مرکز اقامتی مازندران
Beach Resort Illustration Vol 3 Vector_Beach-Resort-Illustration-Vol-3-Vector
مساحت هتل
0 متر
transparent-green-public-space-clip-art-playground-outdoor-pla-the-canadian-city-parks-report5d695f9bb7aae7.9853849115671868437523
مساحت فضای سبز
0 متر
Vector cartoon interior of cozy hotel bedroom with furniture - double bed, carpet and fireplace. Living apartment of winter resort with window and curtains. Colorful background.
ظرفیت هتل
0 نفر
restaurant-illustration-01
ظرفیت رستوران
0 نفر
درباره هتل ساحلی شهر

در سند چشم انداز کشور، ایجاد زیر ساخت های گردشگری از واقعیتهای اجتناب ناپذیر است. یکی از راه های تحقق توسعه گردشگری، ایجاد مجتمع های گردشگری، اقامتگاه ها ، هتل ها و ... در مناطق توریستی کشور می باشد. این امر از طریق جذب گردشگر و افزایش اشتغال بر رشد اقتصادی و توسعه این مناطق و در نهایت توسعه کشور تاثیر می گذارد. شمال ایران، سرزمینی بکر از جنگل و دریا، بستر رودهای خروشان و پهنه ای زیبا از رویش انواع گلها و درختان زیبای سر به فلک کشیده، سرزمینی که جنگل، کوه، دریا همزمان در دل خود جای داده است. سرزمینی سرشار از حیات و مملو از نشاط طبیعت سحر انگیز و یادمان های تاریخ کم نظیر که الهام بخش آرامش و نیروی بخشش خلاقیت پروردگار است. یکی از بهترین اماکن اقامتی ایزدشهر که به مسافران پیشنهاد می شود، «هتل ساحلی شهر » است که دارای فضای زیبای اقامتی و توریستی همراه با تمامی امکانات می تواند مناسب ترین گزینه برای اقامتی چند روزه در کنار دریای خزر باشد. استان مازندران یکی از استان های نوار ساحلی دریای خزر، دامنه های جنگلی و کوهستانی با طبیعت بی نظیر و آب و هوای معتدل، آبشارها و غارها از جمله جاذبه های گردشگری مازندران محسوب می گردد. ایزدشهر با دسترسی آسان از جاده هراز و فیروزکوه و چالوس از شهرهای بخش مرکزی شهرستان نور استان مازندران است.هتل ساحلی شهر در شهر ایزدشهر در حدفاصل شهرستان محمودآباد و 8 کیلومتری مرکز شهر نور واقع شده است.